Новини
20.04.2007 Мерія Одеси подбає про відпочинок і оздоровлення дітей

Відповідного змісту рішення ухвалили учасники виконкому Одеської міської Ради.
 
Як стало відомо, під час підготовки до літньої кампанії 2007 року управління освіти міськради особливу увагу приділило питанням оздоровлення пільгового контингенту дітей. Цьогорічним бюджетом освіти на ці цілі виділені два мільйони гривень.

Зокрема, планується у таборах відпочинку оздоровити 1200 дітей сиріт, дітей з малозабезпечених і багатодітних родин, дітей військовослужбовців і міліціонерів, які загинули під час виконання службових обов”язків, дітей інвалідів та тих що постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській Атомній електростанції.

Крім цього 250 дітей сиріт позбавлених батьківського піклування, зі шкіл інтернатів, протягом літа будуть відпочивати на міській спортивно-оздоровчій базі „Вікторія”. Їх чекають цікаві екскурсії, поїздки та туристичні походи.

На базі міських шкіл в Одесі працюватимуть сто двадцять пришкільних таборів відпочинку, два табори праці та відпочинку і п”ять галузевих таборів.

За рахунок цільового фонду районних адміністрацій міста на харчування цих дітей планується витратити 223 тисячі гривень.

Усім бажаючим батькам влітку цього року управління освіти пропонує скористатися послугами пришкільних таборів, які працюватимуть з 08.30 до 19.00 щодня крім вихідних днів.

У оздоровчому режимі працюватимуть і дошкільні заклади.
Загалом організованими формами оздоровлення і відпочинку в Одесі планується охопити приблизно 70 відсотків пільгового контингенту дітей і близько 40 відсотків усіх дітей, які відвідують міські школи. 

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X