Новини
20.04.2007 У Одеси може з»явитися побратим і у Росії

Ця тема, серед інших, обговорена 20 квітня на зустрічі Одеського міського голови Едуарда Гурвіца з консулом Росії в Одесі Олександром Грачьовим та депутатом Державної думи Росії, заступником голови комітету Державної Думи з питань власності, радником губернатора Московської області Дмитром Сабліним.

Це був перший перш за все ознайомчий візит.

Москва і Московська область проявляє значне зацікавлення до перспектив інвестицій у різноманітні проекти в Одесі.
Сторони обговорили стан співпраці Одеси з містами партнерами в Росії.

Ймовірно незабаром у Одеси з”явиться і російське місто побратим. Переговори про це вже тривають з Сочі та деякими іншими містами.

На зустрічі стало відомо, що кілька мерів у Московській області є одеситами. „В рамках контактів з одеською діаспорою ми будемо налагоджувати контакти з цими муніципалітетами. Так як і з усіма іншими країнами світу з Росією Одеса матиме нормальні відносини на міжмуніципальному рівні також”, повідомив Радіо Свобода начальник управління міжнародних відносин, європейської інтеграції  і зв”язків з одеською діаспорою Одеської міської Ради Олег Долженков.

Гості з Московської області під час перебування в Одесі  подарували міському дитячому реабілітаційному центру 40 спеціальних костюмів для реабілітації дітей, які страждають від хвороб викликаних вадами руху.
На проведеній у мерії зустрічі депутат Державної думи Росії висловився за розвиток двосторонніх міжмуніципальних взаємин.

Одеський міський голова Едуард Гурвіц наголосив на готовності надати необхідне сприяння можливим російським інвестиціям у розвиток причорноморського міста.


дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X