Новини
24.04.2007 До 50-тиліття побратимських взаємин Одеси і Оулу (Фінляндія).


24 квітня в рамках урочистостей з нагоди 50-тиліття побратимських зв’язків у залі Одеського морського торговельного порту було відкрито дводенну виставку на тему соціально-економічних, спортивних, культурних та бізнес-досягнень сучасного Оулу.
В її урочистому відкритті взяла участь заступник Одеського міського голови Тетяна Фідірко. 
На виставці, яка привернула увагу мешканців міста, глядачам було представлено великий стенд Одеської наукової державної бібліотеки імені Горького, яка має давні взаємини з муніципальною та університетською бібліотеками Оулу.
На стенді представлено літературу отриману від бібліотек та муніципалітету Оулу, книжки фінських авторів з україномовним перекладом.   

«Бізнес-делегація з Фінляндії, яка відвідує Одесу, вже запланувала кілька зустрічей у торговельно-промисловій палаті нашого міста», - зазначив начальник управління  міжнародних відносин, європейської інтеграції  і зв’язків з одеською діаспорою Одеської міської Ради Олег Долженков. На думку пана Долженкова, цікавим є досвід міста Оулу як туристичного центру.
Відвідувачі виставки мають змогу взяти участь у вікторині. Переможців чекатиме подорож до Оулу - відомого далеко за межами Фінляндії міста.


дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X