Новини
24.04.2007 УПЦ КП в Одесі шокує своїми діями православних християн


Пресова служба УАПЦ в Одесі вже повідомляла про те, що Суворовський районний суд Одеси (суддя Бузовський) та обласний апеляційний суд ухвалили рішення яким визнали право на власність Кафедрального Собору Юрія Переможця за вірними громади Української Автокефальної Православної Церкви.

Нині храм незаконно захоплений УПЦ КП.
Єпископ Одеський і Балтський УПЦ КП Яків (Макарчук) був виключений з лона Української Автокефальної Православної Церкви ще мешкаючи у Черкасах перейшов до УПЦ КП. Нині він чинить усілякі перешкоди духівництву та віруючим УАПЦ. Про його діяльність добре обізнані тепер не лише у Черкасах, але і Одесі.

Цими днями суддя Суворовського району Одеси Н.Гудіна, не врахувавши ухвалу апеляційного суду та свого судді колеги Бузовського, ухвалила нове рішення на користь УПЦ КП. При цьому вірних УАПЦ та священика (настоятеля Кафедрального Собору) о.Анатолія Корінькова на це засідання не запросили.
о. Анатолій, коментуючи цю нову ухвалу, сказав наступне:
„Суддя порушила чинне українське законодавство. Яке право вона мала фактично проігнорувати рішення Апеляційного суду? Запитання досі залишається без відповіді”.

Чергове судове засідання відбудеться найближчого четверга у обласному Господарському суді. У засіданні суду братиме участь єпископ Одеський, вікарій Київської митрополії, Владика Богдан (Кулик). Передбачається, що він розкаже про справжні наслідки діяльності нинішнього єпископа УПЦ КП в Одесі. 
Просимо молитов православних християн на захист громади УАПЦ.
 

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X