Новини
26.04.2007 Едуард Гурвіц: «Фінське місто Оулу – перший і найстаріший побратим Одеси».
За продовження і активізацію побратимських зв’язків з Оулу під час зустрічі з представниками муніципалітету та підприємцями цього фінського міста висловився Одеський міський голова Едуард Гурвіц.
„Одеса і Оулу входять до складу авторитетної організації „Євроміста”. Ми вдячні за надану нашими фінськими друзями підтримку ідеї проведення саме в Україні і Польщі Чемпіонату Європи з футболу - 2012. І хоча Одеса за збігом  обставин опинилася  серед резервних міст, я переконаний, що матчі Чемпіонату відбудуться і у нас”, - сказав Едуард Гурвіц під час урочистого прийому з нагоди 50-ліття побратимських взаємин Одеси і Оулу.
Едуард Гурвіц особливо відзначив, що всі, хто повертався до Одеси після перебування в Оулу, „розповідають про небачену гостинність і щирий прийом. Ми так само зробимо все для того, аби ви відчували себе в Одесі як бажані гості”. 
Одеський міський голова запросив бізнесменів з Оулу до участі у різноманітних інвестиційних проектах, які наразі реалізує міська влада. Йшлося і про необхідність відновлення обміну між університетом Оулу та Одеським державним університетом імені І.І. Мечнікова.
Гості говорили про необхідність пошуку нових двосторонніх бізнес-контактів та їхнього подальшого розвитку.
Представників мерії Одеси запросили на святкування Дня Оулу, яке традиційно відбувається на початку вересня.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X