Новини
08.05.2007 Фронтовий привал в Одесі


Тисячі ветеранів 8 травня зустрілися і згадали минуле під час організованого міською владою, на території Меморіалу героїчної оборони Одеси, традиційного фронтового привалу. Учасників війни вітали представники влади.
Міська влада Одеси розробила цілу програму урочистого святкування присвяченого Дню Перемоги.
„Ставилися ми до цих планів не формально, бо всі є нащадками Великої Перемоги і хочемо щоби наші діти, онуки пронесли пам”ять про Перемогу і тих хто її здобув передавши наступним поколінням”, розповів журналістам начальник управління культури Одеської міської Ради Роман Бродавко.

Він повідомив, що у всіх міських бібліотеках триває робота книжкових виставок, відбуваються зустрічі з читачами присвячені Дню Перемоги. Тематична виставка відкрита і у муніципальній художній галереї.

У виступі перед ветеранами найщиріші привітання від міського голови Едуарда Гурвіца і „побажання міцного здоров”я, мирного неба і багатоліття” передав перший віце-мер Анатолій Ворохаєв.
„Ця Перемога стала можливою лише тому що у роки війни щодня, обираючи між життям і смертю, наші захисники обирали смерть. Вони нікуди не бігли і не ховались. Славу здобуту у роки Великої Вітчизняної війни ніколи не  можливо буде порівняти з жодною іншою людською славою”, сказав у своєму виступі Анатолій Ворохаєв.

Учасників фронтового привалу порадували різноманітні творчі колективи, військовий оркестр духової музики.

Заступник Одеського міського голови Вахтангі Убірія спілкуючись під час привалу з представниками преси особливо наголосив, що мер Одеси Едуард Гурвіц „щоденно приділяє увагу потребам ветеранів війни. Це фінансова допомога, сприяння встановленню учасникам війни хатніх телефонів і дуже багато інших добрих справ”.

Вахтангі Убірія  бере найактивнішу участь у заходах з нагоди Дня Перемоги. „Для мене ветерани це люди чесні і віддані своїй Батьківщині”, зазначив він.

9 травня в Одесі відбудеться церемонія покладання квітів до трьох пам”ятників. Від 17.00 цього дня розпочнеться бал під назвою „Шість годин після війни”.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X