Новини
28.08.2007

Успіння Пресвятої Богородиці

Після вознесіння Ісуса Христа на Небо Матір Божа жила досить тривалий час. Господь залишив на землі Свою Пречисту Матір, щоб Її присутністю, керівництвом і молитвами Церква Христова примножувалася та утверджувалася. Матір Божа усіх скріплювала, усіх втішала і за усіх молилася, стала для усіх учнів Христових - Матір’ю. Багато християн приходило з далеких земель побачити та послухати її.

За заповітом Ісуса Христа Її прийняв до себе в дім і клопотався за Неї апостол Іоанн Богослов. Матір Божа любила навіщати ті місця, де частіше бував Спаситель, де Він постраждав, помер, воскрес і вознісся на Небо. Вона плакала, згадуючи про страждання Спасителя, радувалася на місці воскресіння і вознесіння Його. Вона часто молилася і про те, щоб Господь скоріше послав Їй кончину і взяв до Себе на Небо. Одного дня, коли Пресвята Марія так молилася на горі Єлеонській, перед Нею представ архангел Гавриїл. Він передав Пресвятій Богородиці радісні для Неї слова Господа, що через три дні Вона відійде до Бога. Архангел вручив Пресвятій Діві райську фінікову вітку, котру повинні були нести перед тілом ЇЇ на прогрібання.   

Пресвята Богородиця несказанно возрадувалася цій вісті, розповіла про неї Іоанну Богослову і стала готуватися до кончини. Інших апостолів в той час не було у Єрусалимі. Богоматір бажала проститися з ними, і Господь чудесним образом зібрав усіх апостолів, крім Фоми, до Неї. Божа Матір втішала їх, обіцяючи не залишати їх і усіх Християн після Своєї кончини, завжди молитися за них.

В час кончини надзвичайний світ осіяв кімнату, де лежала Божа Матір : Сам Господь Ісус Христос з ангелами явився і прийняв Її пречисту душу.

Апостоли поховали Її тіло в печері, де покоїлися тіла Її батьків і праведного Йосифа Обручника. Під час поховання створилося сім див. Від торкання до одру Божої Матері сліпі прозрівали, біси зганялися і всякі хвороби виліковувалися.  

 

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X