Новини
05.11.2007 Очищення душі

На вулиці у стоку з водою мутна багнюка : дощеві краплі, змішані з піском та брудом, перетворилися  в мутну воду. Але яскравий сонячний промінь, з небесної висоти спустившись на землю, любовно та бережливо притягнув до себе краплину мутної води і уніс її високо на сніжну вершину. Там ця краплина прониклася сонячним світлом, віддалася його теплоті і в чистому, прозорому гірському повітрі, серед її сніжного білого кольoру, сама перетворилася в чисту, блискавичну як діамант, сніжинку, відображаючу у собі  яскраві сонячні проміні.

  Бруд земний – нечистота гріха, удушливий смрад пагубних пристрастей – затміває, забруднює, губить людську душу, загашує в ній іскринку Божу. Вона лежить у злі та темряві, як дощова краплина у стоку мутної води, - але всесильна любов Божа своєю благодаттю, як сонячний промінь, проникає скрізь цю темряву, перемагає силу гріха та не знущаючись над падшею душею, вселяється в неї, зігріває, надихає на життя та підіймає від землі. Бідне, готове померти, затемнене, закаменіле серце просинається, у ньому зароджуються нові натхнення, голод та жага духовні, бажання повернутися до небесної родини!

Погляд повернений до гірських вершин, шукає небесного світла, трепетна надія наповнює грішну душу, і Дух Божий, всесильний і нестримний, забирає її до Бога, до Витоку благодаті та істини! Потрохи життя Христове проникає у грішне серце, породжує його, очищає, омита у крові Агнца, біліша за сніг, душа, радісна та блискаюча, вступає у обитель вічного світла і вічного блаженства!    

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X