Новини
04.12.2007 Введення до храму Пресвятої Богородиці

Коли Діві Марії виповнилося три роки , Її батьки вирішили виконати даний ними обетвіддати доньку на служіння Богу. Скликали вони до Назарету, де мешкали , усіх своїх рідних з царського і архієрейського роду , а також хор непорочних дів.

 Марію одягнули у кращий одяг і зі співом духовних пісньопінь відправилися у трьохденну дорогу від Назарету до Ієрусаліму.

Досягнувши Ієрусаліму , вони урочисто приблизилися до храму. Попереду Марії ішов хор дів із запаленими свічками у руках , за ними більшість рідних , сусідів і знайомих , також зі свічками.

Назустріч вийшли із храму зі співанням св*ященники на чолі з Першосв*ященником.

Іоакім і Ганна з благоговейними молитвами поставили Марію на першу ступінь сходів , які вели до храму. Сходи ж ці мали п*ятнадцять високих ступенів за кількістю п*ятнадцяти степенних Псалмів.

І трьохрічна Марія Сама , без будь якої допомоги , піднялася цими високими ступенями , підсилена невидимою силою Божією. Першосв*ященник Захарія зустрів і благословив Її , як це він завжди робив з усіма присвяченими Богові.

А потім , за внушінням Духа Св*ятого , він скоїв незвичайну справу: ввів Отроковицю у саму скінію , що має назву Святе Святих – саме св*ящене місце у храмі , куди не можна входити не тільки жінкам, але й навідь і св*ященикам , а мав право туди входити тільки Першосв*ященник, і тільки один раз на рік. Там Першосв*ященник відвів Пречистій Діві місце для молитви.

Дух Святий внушив Першосв*ященнику , що Марія призначена Богом стати Матіррю Сина Божого, Котрий відкриє людям вхід до Царства Небесного.

Праведні  Іоакім і Ганна принесли дари Богові і , отримавши благословіння , повернулися з усіма своїми рідними до дому.

Свято Введення встановлено 4 грудня.

 

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X