Новини
18.12.2004 Молодіжна партія України звeрнулася до Митрополита Володимира

Молодіжна партія України просить Митрополита Київського та всієї України Володимира відвернути використання священнослужителів у непритаманних Церкві процесах.

"Ми просимо Вас захистити громадян країни, всіх, хто з відкритим серцем ходить на службу Божу, від штучного насаджування думок та формування переконань. Агітатори у рясах, на жаль, подекуди не цілком віддані своїй душпастирській роботі і порушують, крім того, закони України. В нашій країні держава відділена від церкви, а церква від держави. Як держава не втручається в богослужебне життя та духівничу практику, так і вибори вважаємо справою громадянською, а втручання у їх хід церкви ― неприйнятним" - сказано у звeрнeнні Молодіжної партії України до Митрополита Київського та всієї України Володимира

Партійці Молодіжної партії України звертають Вашу увагу на відновлення активності агітації в церкві Московського патріархату.

"Упродовж останніх трьох днів надходять повідомлення з багатьох областей, від прихожан, які є членами Молодіжної партії. Вони нарікають на те, що під час служб їм як вірянам УПЦ (МП) доводиться молитися і за здоров’я кандидата в президенти України Віктора Януковича, до чого закликають священики. Звернення є і від священиків, яких змушують згадувати ім’я кандидата в Президенти Януковича під час Богослужіння. Також в деяких приходах поширюють друковані матеріали з агітаційним змістом, що стосується майбутніх виборів." - говориться у звeрнeнні.

http://maidan.org.ua/static/news/1103287069.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X