Новини
18.12.2004 УАПЦ проти використання Божих храмів у політичній агітації

   Про це на спільній прес конференції духівництва з Духовної Ради христианських конфесій, заявив проректор капеланського училища для військових, священик Одеської і Балтської єпархії УАПЦ, отець Михайло Кушнір.
   «У нашому храмі ми не використовували церковний амвон для агітації за будь якого з кандидатів на посаду Президента України.
   Ми лише молимося за чесні вибори. Просимо Господа щоби Він таки встановив мир на українській землі і щоби 26 грудня відбулися чесні і справедливі вибори».
Отець Михайло закликав присутніх на прес конференції журналістів завітати до храму Воскресіння Христового і вшанувати тут Чудотворну ікону Матері Божої та інші православні святині.
   Вікарій Кафедрального Собору РКЦ, отець В’ячеслав Ковальський висловив думку, що «церква є місцем молитви і тут знайдеться місце для всіх – незалежно від політичних уподобань людини. Церква не може підтримувати жодної партії.
Наше завдання – спрямувати до Христа, до миру і злагоди. Покликанням цього є і щоденні Молитви за Україну, які лунають у Кафедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці Римсько-Католицької Церкви в Одесі».
   На запитання журналістів відповідали пастор Об’єднаної української методистської церкви «Святий Шлях»  Петро Мартьянов, секретар Духовної Ради Одеси Олександр Чернега, ректор Христианського гуманітарного університету Ростислав Крижанівський та представники інших христианських церков.

http://hram.od.ua/gallerynext.php?gallery=28

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X