Новини
22.12.2004 На теледебатах обидва кандидати торкнулися теми релігії

КИЇВ — 20 грудня на Першому національному каналі України між кандидатами на пост президента України Віктором Ющенком і Віктором Януковичем відбулися 100-хвилинні передвиборчі дебати. Обидва кандидати не оминули релігійної тематики.

Віктор Янукович у ході дебатів неодноразово заявляв про свою релігійність. Зокрема, він наголосив, що перед тим, як іти на дебати «перед іконою обіцяв, що не буде особисто зачіпати і в чомусь звинувачувати свого опонента, оскільки «Суддею є Бог». Він запевнив, що буде служити українському народу і з «Божою допомогою вирішуватиме багато питань».

Віктор Ющенко з огляду на те, що агітаційна кампанія його опонента була побудована на запевненні, що Православна Церква при президентстві Ющенка буде в переслідуванні, ще раз наголосив, що такі твердження – це міфи.

«Ніхто не закриє жоден православний храм в угоду одній чи іншій конфесії. На світі 250 вір, у кожної людини своя дорога до Бога, у кожного є свій храм. Хто може хрестом комусь показати, куди треба йти? Це – ваша відповідальність, бо ви несете свій хрест. Ми вам засвідчуємо, що жодна церква не буде потерпати гоніння, жодна, я хочу підкреслити це, бо ми живемо у третьому тисячолітті», – такими словами завершив свій виступ на теледебатах лідер «помаранчевої» революції.

Світлина зі сайту УНІАН

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X