Новини
03.02.2015 Скит СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА ТРИМІФУНТСЬКОГО

На території УАПЦ знаходиться скит СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА ТРИМІФУНТСЬКОГО в якій знаходиться Ікона та частка ризи.

Чудотворна ікона СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА є для бідних і багатих, хворих і здорових культовим об'єктом прохань про допомогу. Святий допомагає всім без винятку. За довгі роки існування людської історії цей святий зберіг багатьох людей від морального падіння.

Він і під час життя, і після смерті однаково успішно сприяє розв'язанню матеріальних питань, пом'якшує серця, воскрешає мертвих, дає бажання жити живим. Ікона СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА, що знаходиться у житлі, здатна допомогти в будь-яких матеріальних і інших труднощів, що виникають на життєвому шляху кожної сучасної людини. Все життя святого вражає силою і простотою здійснених ним чудес. За його бажанням не раз здійснювала приборкання стихій, припинення посух, воскресіння мертвих, знищення ідолів. Шанували святителя і сучасні люди, адже завдяки молитвам вони отримують заступництво і чудотворну допомогу.

Нез'ясовно, але факт!!!

Мощі СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА, за винятком десною руки, перебувають з 15 століття в однойменному Соборі на о. Корфу.

Що дивно, взуття та одяг святителя в раку періодично зношуються, і її замінюють новою, тому в обхід будь-якій логіці і здоровому глузду доводиться вірити, що він і правда виходить з раки. Після перевірок описаних вище фактів авторитетними вченими було визнано одноголосно, що пояснити те, що відбувається з точки зору науки неможливо, як і те, чому протягом багатьох століть нетлінними залишаються самі мощі святого. Як відомо, також і будь-яка ікона СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА Чудотворця зберігає свій первісний вигляд протягом тривалого часу. Рака з мощами святителя закрита на ключ, і в моменти, коли він не провертається в свердловині, служителі Собору кажуть, що святий відправився комусь на допомогу, і його немає. Раку не вицвітає від сонячного світла, не піддається впливу вологи та інших факторів агресії навколишнього середовища.

СВЯТИТЕЛЬ СПИРИДОН Чудотворець - у всіх справах помічник і радник.
Коли будете на території храму - відвідайте Скит і обов'язково помоліться, він Вам допоможе!

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X