Новини
15.03.2015 Тиждень 3-я Великого посту, Хрестопоклонна

Тиждень 3-я Великого посту, Хрестопоклонна

У Храмі Воскресіння Христового на Свято Кирило Мефодiiвському Патрiаршему Подвiр'i пройшла Божественна Літургія Хрестопоклонна.

 

На службі цього Тижня Церква прославляє святий Хрест і плоди хресної смерті Спасителя. Особливістю богослужіння цього Тижня є чин винесення Хреста на середину храму для поклоніння. Хрест знаходиться посеред храму до п'ятниці 4-ї седмиці.

 

Винос і поклоніння Хреста в Хрестопоклонну неділю здійснюється з тією метою, щоб видом Хреста і нагадуванням про страждання Спасителя зміцнити віруючих в проходженні складного поприща посту.

 

А також під час Богослужіння відбувалося практичне заняття для студентів 2 та 4 курсу духовної семінарії, проводив навчання Адміністратор Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви в Одесі та Одеській області митрофорний протоієрей Володимир (Клебан В. П.) з духовенством єпархії.

 

Пройдуть роки, кожен з нинішніх семінаристів встане на шлях, який приготував йому Бог. Кожен вийшов у доросле життя студент духовної школи стане нести свій хрест. Одні з них стане священнослужителем, інші церковнослужителями, а хто піде за іншою стежкою, залишаючись добрим християнином. Але з досвіду багатьох поколінь відомо, що не буде вже того спокою й свободи, з якої живе людина в юності. Цю ж думку висловлюють їм і багато наші семінарські викладачі.

Незабаром вчорашній семінарист обзаведеться сім'єю, а хтось і візьме подвиг чернецтва. Він буде всі свої сили віддавати служінню або роботі, сім'ї або послуху, і не буде вже вільного часу, щоб помолитися в спокої, щоб почитати щось для душі. Тому саме тут, поки вони вчаться, у них є можливість свій вільний час вживати для розвитку своєї душі.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X