Новини
25.03.2015 Ікони допомагають вийти заміж і одружитися Є чимало жінок, які при всіх своїх достоїнствах не можуть вийти заміж. Аналізуючи різні ситуації, іноді не виходить знайти відповідь на головне питання: «Чому?». Тоді починаєш замислюватися про те нематеріальному. Про те, що всі невдачі можуть бути пов'язані з прокляттям або гріхами, досконалими самої незаміжньою або її родичами.

У таких випадках вдаються до допомоги ікон і молитов, так як існують у світі ікони, допомагають вийти заміж.

Ікона Ксенії Петербурзької, що допомагає дівчатам вийти заміж
СВЯТАЯ БЛАЖЕННАЯ КСЕНИЯ ПЕТЕРБУРГСКАЯ. Обсуждение на LiveInternet - Российский Сервис Онлайн-Дневников
З Ксенією Петербурзької пов'язано багато красивих і романтичних легенд. Одна з них розповідає про те, як Ксенія навідалася в гості до матері і дочки (родина Голубєвих). І там зробила прогноз дочки, що поки вона варить каву, її майбутній чоловік ховає свою дружину на Охті. І порадила дівчині поїхати туди. Там Голубєва дійсно побачила чоловіка, рыдающего над могилою дружини. В наступний момент він втратив свідомість і впав в обійми дівчата - в подальшому його майбутньої дружини.

Ікона Петра і Февронії
Купить икону Петра и Февронии Заказать написание икон
З найдавніших часів ці святі виступають покровителями шлюбу і хороших сімейних відносин. Їх союз - символ вірності і любові, мудрості і терпіння. Їх життя - приклад для людей, які мають чисті помисли і добре серце. Ці благовірні подружжя, на думку багатьох людей, допомагають всім, хто молиться їм.

Ікона Параскева П'ятниця
Великомученица Параскева, нареченная Пятница. Обсуждение на LiveInternet - Российский Сервис Онлайн-Дневников
Ще одна ікона, яка допомагає вийти заміж. Истомно жіноча. Цієї святої традиційно моляться про щастя і благополуччя в родині. Здавна з нею пов'язані жіночі найпотаємніші душевні переживання і думки.

Ікона Божої Матері «Нев'янучий цвіт»
Current news :: News :: Diocese of Nizhny Novgorod and Arzamas
Про збереження чистоти всіх помислів і ведення праведного життя, від позбавлення від тілесної лайки та про набуття правильного чоловіка моляться перед цією іконою. До неї звертаються перед заміжжям з проханням про щасливе сімейне життя. Квітка на іконі - символ Пречистої непорочної Діви.

Ікона святої блаженної Матрони Московської
Работы иконописцев -Св. блаженная Матрона Московская / The Blessed Matrona of Moscow
Ця свята виступає берегинею священних цінностей і покровителькою самотніх сердець. Молитва, піднесена їй, завжди вважалася і вважається досить ефективною. Матрона Московська допомогла створити міцну сім'ю багатьом дівчатам і винагородила їх сімейним щастям.

Ікона Андрія Первозванного
Икона Апостолу Андрею Первозванному
Як покровитель Російської держави знаменитий Апостол Андрій. Але мало хто знає, що його ікони радять молитися батькам, які хочуть благополуччя в заміжжі своїх дітей.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X