Новини
28.03.2015 День пам'яті мученика Нікандра Єгиптянина
День пам'яті мученика Нікандра Єгиптянина
День памяти мученика Никандра Египтянина (28 марта). . Что это за праздник?
Пам'ять святого мученика Нікандра святкується Православною Церквою 28 березня. Відомо, що святий мученик Никандр жив в 3 столітті і постраждав в Єгипті за часів імператора Діоклетіана, який був відомий своїми жорстокими гоніннями на християн. За покликанням Никандр був лікарем і під час гонінь відвідував в'язнів у темницях християн, безоплатно надавав їм допомогу, приносив їжу, доглядав за хворими і немічними, а хоронив померлих. Як-то раз він прийшов до місця, де були кинуті на поталу звірам тіла вбитих мучеників-християн. Побоюючись ховати їх вдень, святий Никандр дочекався ночі і під покривом темряви здійснив обряд поховання.

Як-то раз він прийшов до місця, де були кинуті на поталу звірам тіла вбитих мучеників-християн. Побоюючись ховати їх вдень, святий Никандр дочекався ночі і під покривом темряви здійснив обряд поховання.

Святий Никандр здійснював обряд з усіма пересторогами, щоб не бути схопленим язичниками, але... був помічений якимось язичником. До Диоклетиану відразу полетів донос, і святий Никандр був негайно схоплений і підданий тортурам. Незважаючи на небачені досі катування, святий Никандр не відрікся від Христа, але, навпаки, тільки зміцнивши свою віру в Христа, мужньо і радісно зазнав всі випали страждання. Життя святого Нікандра Єгиптянина обірвалося в 302 році.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X