Новини
24.12.2004 Прес-служба УАПЦ коментує ставлення цієї Церкви та її Предстоятеля до політичної ситуації в Україні і заперечує підтримку В. Януковича

23 грудня РІСУ отримала коментар прес-служби УАПЦ про позицію цієї Церкви у політичному житті України та роз’яснення поглядів її Предстоятеля, Митрополита Мефодія (Кудрякова), оскільки, за твердженням прес-служби цієї Церкви, ЗМІ поширюють неправдиву інформацію щодо підтримки Митрополитом провладного кандидата на президентство.

У коментарі сказано, що УАПЦ як і в момент свого відродження у 1921, 1942 та 1989 роках була і є Церквою гнаною. Влада нічим і ніколи не допомагала цій Церкві, а шукала можливості її знищити. За словами представників УАПЦ, об’єктивним свідченням того, що влада не підтримує цієї Церкви є кількість побудованих по всій Україні за її допомогою храмів для УАПЦ у порівнянні з УПЦ (МП) та УПЦ КП та лише поодинокі випадки повернення храмів по усій Україні, що колись належали УАПЦ.

Прес-служба УАПЦ стверджує, що таке відношення влади до УАПЦ об’єктивно вплинуло і на позицію Предстоятеля УАПЦ Митрополита Мефодія, щодо бачення Церквою особи майбутнього Президента України.

„30 вересня 2004 року на зустрічі керівників конфесій, що діють на Україні з Прем’єр-Міністром України В.Ф.Януковичем Предстоятель УАПЦ Митрополит Мефодій висловив думку, що Церква воліє бачити Президентом України людину відкриту й справедливу, що у свою чергу дає впевненість, що всі конфесії, які не порушують українських законів, будуть бачити в особі саме такого Президента України турботливого батька, який буде проявляти піклування за усіма Церквами, як люблячий батько у родині піклується за усіма своїми дітьми. На превеликий жаль слова й думка Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Митрополита Мефодія висловлені при зустрічі з Прем’єр-Міністром України були свідомо спотворені заангажованими журналістами з метою дискредитації УАПЦ і подані, як підтримка Предстоятелем УАПЦ саме кандидата в Президенти України – В.Ф.Януковича”, – сказано у повідомленні.

Прес-служба УАПЦ заявляє, що УАПЦ є поза політикою, відмежовується від усіх провокативних звинувачень на свою адресу про підтримку „провладного кандидата” і заявляє, що і надалі буде піклуватися про спасіння і духовний добробут української пастви.

risu.org.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X