Новини
11.04.2015 12 квітня - дата православної Пасхи в 2015 році Великдень - це свято, що знаменує не тільки Воскресіння Ісуса Христа, а й відродження до нового життя. Це ще один привід переосмислити своє життя і зрозуміти, що духовне наповнення набагато важливіше будь-яких матеріальних благ.
Великодні події описані в усіх без винятку Євангеліях. Сам Ісус не один раз пророкував своє воскресіння на третю добу після своєї мученицької смерті. Коли він помер, то юдейські первосвященики, пам'ятаючи слова Спасителя і злякавшись викрадення його тіла відданими учнями, в суботу не тільки запечатали вхід до печери, де був похований Христос, але і виставили біля печери варту.

У недільний ранок Марія-Магдалина, як і інші жінки-мироносиці, що прийшли до печери для помазання перед похованням Спасителя запашним миро, виявили, що вхід у печеру відкритий. Труну був порожній, тоді як променистий ангел сповістив про те, що Ісус Христос Воскрес.

На честь чудесного Воскресіння в ніч з суботи на неділю проводять урочисту церковну службу, апогеєм якої є передранковий мить вознесіння до Небес Спасителя, назавжди обретшего Безсмертя.
З цієї ночі в наступні 40 днів святкування православного Великодня вітання людей звучить наступним чином: на фразу "Христос Воскрес" відповідають "Воістину Воскрес".

11 квiтня 2015 о 21-00 на територii Свято-Кирило-Мефодiiвського Патрiаршого Подвр'япройде читання
Псалтир.

Псалтир, (від грец. Ψαλτήριον, за назвою струнного щипкового музичного інструменту псалтерія) - біблійна книга Старого Завіту, що складається з 150 або 151 (в православних грецькою і слов'янською варіантах Біблії) пісень (псалмів, грец. Ψαλμός), викладають благочестиві виливу захопленого серця віруючого при різних життєвих випробуваннях.

В 23-00 вiдбудется початок Божественноi лiтургii.

Храм буде вiдчинений до 10-00 12 квiтня 2015.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X