Новини
02.05.2015 Паломники на території Свято Мифодиевского Патріаршого Подвір'я.

29.04.2015 Адміністратор Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви в Одесі і одессклой об. обл. Митрофорний Протоерей Володимир прийняв на території Свято Мифодиевского Патріаршого Подвір'я паломників.

Паломництво (від лат. palma «пальма»; від пальмової гілки, з якими мешканці Єрусалиму зустрічали Ісуса Христа) — подорож до Святої землі та інших географічних місцевостей, що мають сакральне значення для християнської віри з метою поклоніння і молитви; взагалі ходіння віруючих до святих місць на поклоніння. Богомольця, здійснює таку подорож, називають паломником або пілігримом (від лат. peregrinus «чужоземець, чужинець»). Християнський звичай грунтується на прагненні віруючих вклонитися місцям і святинь, пов'язаних з Христом, апостолами, Пресвятою Богородицею, помолитися перед чудотворними іконами, зануритися у священні води річки Йордан і святі джерела

Паломники відвідали:

*Храм Святої Великомучениці Варвари в якій знаходиться частинка мощей святої Варвари. Свята Варвара — християнська свята, великомучениця. 306 року в юному віці у місті Іліополі Фінікійському (Мала Азія) постраждала за сповідання віри Христової — за присудом місцевої влади її стратив власний батько, жорстокий язичник Діоскор. Святість діви Варвари засвідчувалася багатьма чудесами, які відбувалися біля її гробниці.

*Купіль СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО ВЕЛИКОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА Купіль - великий чашевидний посудину. Служити для проведення таїнства хрещення в Християнській церкві. Купіль може бути виконана з різних матеріалів і відіграє важливу роль у створенні внутрішнього оздоблення церковного приміщення. Нерідко купіль є витвором мистецтва. Купіллю іноді називають ще «Йордань» - крижану ополонку, в якій купаються у свято Хрещення Господнього. Спочатку хрещення відбувалося під відкритим небом. Пізніше, заради забезпечення приватності обрядом і більшої урочистості, увійшло в звичай хрещення в приміщенні, і вже у 2 ст. з'єднання явилися купелі, влаштовані в самій церкві або поруч.

*Скит СВЯТИТЕЛЯ СПИРИДОНА ТРИМІФУНТСЬКОГО в якій знаходиться Ікона та частка ризи. СВЯТИТЕЛЬ СПИРИДОН Чудотворець - у всіх справах помічник і радник.

*Храм Андрія Смоленського

Екскурсію по території Свято Мифодиевского Патріаршого Подвір'я паломників проводили настоятелі Храмів, які знаходяться на території.

Фото отчет можете просмотреть пройдя по ссылке http://hram.od.ua/gallerynext.php?gallery=92

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X