Новини
25.12.2004 Політичні вандали в Одесі підняли руку на дітей... Сьогодні в Одесі біля приміщення дитячого притулку «Світлий дім», волонтери якого підтримують виборчу кампанію Віктора Ющенка, виявили розлитими 20 кілограм ртуті.
 
Штаб блоку Ющенка в Одесі назвав події навколо будинку для безпритульних дітей «політичним вандалізмом» і вимагає ретельного розслідування та покарання винних.
На місці події побував єпископ РКЦ Броніслав Бернацький.
За його словами:
«Я, як Римcько-католицький єпископ, засуджую таке насильство. Вихованці «Світлого дому» є бідними дітьми.
Директор будинку для безпритульних справді виховує діточок і з проблемами здобуває копійку на благодійність, харчування, навчання.
Таке насильство робити над дітьми в Україні, у 21 віці, це вже у жодні рамки не входить...»
Духовна Рада христианських конфесій Одеської області висловила протест з приводу політичної провокації спрямованої проти будинку для безпритульних дітей «Світлий дім».
За словами Голови міського благодійного фонду соціальної підтримки знедолених дітей «Світлий дім» – отця Олександра Чумакова (УГКЦ) – погрози на його адресу посилилися після виступу на підтримку лідера блоку «Наша Україна», а волонтери «Світлого дому» стали ініціаторами «гарячої лінії» для обласного штабу кандидата на посаду Президента України Віктора Ющенка.
Отець Олександр Чумаков:
«Я отримав два анонімних телефонних звоника. У одному такий собі солодкий голос сказав мені: «Олександр, Ви пам»ятеєте, що у вас ще є діти?» і поклав слухавку. А другий раз п»яний молодий голос сказав: «Ти красномовний. Ми закриємо тобі рота».
Сьогодні ранком під вікнами кабінету Фонду, у якому я працюю, моя мати виявила розлиту ртуть. Ми вивели дітей до сусіднього парку. Нині завершила роботу група МЧС. Був представник Приморського РВВС Одеси. За данними МЧС було розлито 20 кілограмів ртуті. Ртуть розлили і під вікнами спалень дітей.
Цю величезну пляму нині зняли  разом з землею.
Фактично у жодної людини немає сумнівів у тому, що йшлося про те щоби отруїти мене, отруїти моїх дітей. Це без сумніву пов»язане з тією активністю на підтримку штабу Віктора Ющенка».
У будинку для дітей «Світлий дім» вже побували чимало відомих в Одесі політиків, журналістів, громадських діячів.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X