Новини
28.12.2004 Штаб Ющенка повідомляє про агітацію за Януковича в церкві в день переголосування другого туру виборів Президента в Хмельницькому

 Штаб кандидата в Президенти Віктора Ющенка в Хмельницькій області повідомляє про те, що в день переголосування другого туру виборів Президента в 2 церквах Української православної церкви Московського патріархату проводилася агітація за кандидата в Президенти Віктора Януковича.

 Про це сказано в повідомленні прес-служби регіонального штабу, текст якого мають Українські Новини.

 У церкві агітували за нього під час служби, а на виході парафіянам роздавали спеціальний випуск газети "Православний погляд" за грудень із агітацією за Януковича.

 Як повідомляло агентство, агітація за кандидатів у Президенти заборонена з суботи.

 26 грудня о 8:00 в Україні почалося переголосування другого туру виборів Президента.

 Українці обирали із 2 кандидатів: лідера блоку партій "Наша Україна" Віктора Ющенка й прем'єр-міністра, лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

 За даними Центральної виборчої комісії, до списків внесено 37 399 996 виборців.

 ЦВК створила для голосування 33,118 тис. дільниць.

 ЦВК для переголосування другого туру виготовила 38,3 млн. бюлетенів й 188 тис. відкріпних посвідчень.

 ЦВК зареєструвала 12,542 тис. міжнародних спостерігачів на виборах Президента.

 Дані про результати голосування будуть надходити в ЦВК електронною системою "Вибори", урядовими телеграмами й протоколами з "мокрими" печатками.

 4 грудня Центральна виборча комісія призначила переголосування другого туру виборів Президента на 26 грудня, оскільки 3 грудня Верховний Суд за скаргою Ющенка зобов'язав ЦВК скасувати рішення комісії від 24 листопада про визнання переможцем виборів Януковича й призначити переголосування.

«Український вибір»

«KP-Media»

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X