Новини
03.01.2005 Чи відбудеться освячення Верховної Ради 22 січня?

  Міжрегіональне громадське об»єднання Організація українських патріотів надіслала звернення до лідера блоку «Наша Україна» Віктора Ющенка, Голови Верховної Ради Володимира Литвина, христианських конфесій України. У зверненні міститься пропозиція вшанувати День Соборності, який відзначатимуть 22 січня, величавим освяченням приміщення Верховної Ради за участю всіх христианських конфесій.
  На прес конференції в Одесі голова Організації українських патріотів Ганна Семенюк заявила, що «найбільшою об»єднавчою для українського народу силою залишається молитва, духовність. А тому, відтворити Україну, з її високою культурою, мистецтвом, національними традиціями – це найголовніше завдання новообраного Президента України».
  Організація українських патріотів вже ставала ініціатором багатьох просвітницьких акцій в різних регіонах країни.
Ганна Семенюк:
  «Цього року надії наші збуваються. Надіємося на підтримку новообраного Президента України, який 22 січня 2005 року має стати символом єднання України, символом єднання Заходу і Сходу.
  Після освячення Верховної Ради, сподіваємося, що українські землі назавжди залишить та нечиста сила, яка стільки зла принесла нашому талановитому і духовному народу.
  Віримо і надіємося, що в особі новообраного Президента, народ отримає духовного однодумця і христианіна, який вже неодноразово засвідчував вірність національним традиціям».
  Голова Організації українських патріотів Ганна Семенюк висловила надію, що єдності народу сприятиме і оголошена нині акція «Різдво разом»

Ігор Столяров

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X