Новини
05.01.2005 Константинопольський Патріарх привітав Віктора Ющенка з перемогою на виборах

КОНСТАНТИНОПОЛЬ — 3 січня 2005 року Константинопольський Патріарх Варфоломей направив Віктору Ющенку привітання з обранням його на пост Президента України. Патріарх запевнив, що молитиметься за здоров’я Віктора Ющенка та уділив у йому патріарше благословення.

У привітанні, зокрема, сказано: „Від лиця Матері-Церкви, як Вселенський Патріарх Константинопольський, ми раді висловити... наше задоволення з приводу обрання Вас на пост Президента України. Ми постійно молимося за те, щоб Господь благословив багатостраждальний український народ миром, справедливістю, процвітанням та свободою для усіх його громадян.

Ми занепокоєні сучасною кризою Православ’я в Україні – віри предків українського народу. Ми неодноразово висловлювали занепокоєння неприпустимим розколом Православ’я в Україні. Разом з тим, висловлювали неодноразово нашу готовність взяти участь у врегулюванні цієї болісної ситуації.

Без сумніву, для цього об’єднання найкраще розпочати процес лікування цього розбрату, і велика Церква Христова, Вселенський Патріархат, готова надати будь-яку допомогу у цьому.

Ще раз вітаємо і уділяємо Вам наше патріарше благословення та молимося за Ваше здоров’я та добробут у Новому році та на многая літа”.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X