Новини
05.01.2005 Студентські вертепи

ЦЬОГО року вперше за останні вісім років Студентське братство Львівщини та СБ “Львівської політехніки” не вирушать із різдвяними вертепами на схід України.

 Як повідомив “Газету” голова Студентського братства Львівщини Юрій Сторож, це пов’язано з тим, що через участь у помаранчевій революції вони не встигли належно підготуватися до дійства. Натомість три-чотири товариства вертепів організують різдвяні театралізовані дійства для львів’ян. Спільні забави проведуть студентські братства “Львівської політехніки” та Львівського національного університету. Вони, зокрема, за словами начальника управління молоді Львівської міської ради Дмитра Пушкарьова візьмуть участь у Фестивалі вертепів, який пройде 7 січня біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові та завершиться виступами переможців 9 січня о 15.00 у Палаці культури ім. Г. Хоткевича. Вперше проведення Фестивалю вертепів 2003 року ініціювала організація української молоді “Спадщина”, цьогоріч його реалізують спільно з молодіжною організацією “Пласт” за підтримки управління молоді Львівської міської ради. Критеріями оцінювання Дмитро Пушкарьов назвав костюми та виконавську майстерність учасників вертепів.

 Окремо розважатиме мешканців Львова та Львівської області студентське братство “Лісотех”. Львівські спудеї також планують привітати з Різдвом Христовим викладачів рідних ВНЗ.

Л.О.

gazeta.lviv.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X