Новини
06.01.2005 Різдво разом!

Акція єднання сходу та заходу України під назвою "Різдво разом!" триває в Кам'янці-Подільському на Хмельниччині.

35 школярів із міста Запоріжжя від 8 до 16 років вирішили своїми очима подивитися, яка ж вона, ота бандерівська Україна, щоб потім розповісти батькам, сусідам, знайомим правду про край, де живуть свідомі громадяни своєї держави, які так масово стали помаранчевими. Організувала поїздку обласна благодійна організація Запорізький осередок Суспільної служби України, який очолює Валентина Філіпенко, а прийняли їхні колеги - Суспільна служба Кам'янця-Подільського (керівник Віра Порчинська).

Усупереч залякуванням та заявам, мовляв, вас там гранатами закидають, юні посли єдності усе ж прибули на захід. Цілий тиждень знайомляться вони з пам'ятками древнього Кам'янця, вивчають традиції, обряди, відвідують храми. До прийому гостей долучилося кілька громадських та релігійних організацій, допомогла і влада, що влаштувала урочистий прийом дітям. А на свят-вечір усі гостюватимуть в родинах.
Спробують і самі походити з вертепом, поколядувати. З кожною годиною теплого дружнього спілкування зникає насторожене ставлення,яке ще було одразу по приїзді. Особливо щасливі діти були під час зустрічі зі студентами, які жили в наметах на майдані Відродження в Кам'янці в дні помаранчевої революції. Їм пов'язали синьо-жовті стрічки, провели цілий день екскурсій,а увечері поїхали за місто. Найкращим подарунком став ящик печива від підприємця Галини Крикун, котра щойно в Карпатах зустрічалася з віктором Ющенком. Тож і солодощі були від Президента.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X