Новини
08.01.2005 Інформаційне повідомлення від пресслужби УАПЦ Останнім часом активно розповсюджується різноманітна неправдива і наклепницька інформація проти Предстоятеля і єпископату Української Автокефальної Православної Церкви зі сторони Кулика Олега Івановича, який називає себе Моісеєм – Блаженнішим митрополитом Київським і Всієї Руси-України.
   Пресслужба УАПЦ надає роз’яснення по цій ситуації:
Кулик Олег Іванович (він же ієромонах Сава, він же  Митрополит Моісей) був висвячений у єпископи в жовтні 2002 року ієрархами УАПЦ-Соборноправної в Північній Америці.
За єретичне вчення і практикування неправославних і нехристиянських традицій, собором єпископів УАПЦ-Соборноправної,  він був заборонений у священнослужінні і позбавлений єпископського сану, 30-го січня 2004р. (протокол №33104) http://uaoc.org/statement1.html
Замість того, щоби покаятись у своїх заблудженнях, він утворив свою штучну організацію під назвою “ канонічна УАПЦ – соборна”
   Пресслужба УАПЦ заявляє, що організація під назвою “канонічна УАПЦ – соборна” жодного відношення до Української Автокефальної Православної Церкви не мала і не має.
   Коментувати і давати оцінку діям Кулика Олега Івановича, не ввежаємо за потрібне і закликаємо своїх вірних поставитися з розумінням до його нехристиянської поведінки.
   Також, акцентуємо увагу громадськості на те, що використання і дублювання назви “Українська Автокефальна Православна Церква”  в назві своєї організації, до якої вдався Кулик Олег Іванович, вводить в оману і заблудження українську паству не тільки в Україні, а також і за кордоном.
   УАПЦ в Україні є єдиною історичною Церквою, яку очолювали, блаженної памяті, патріарх Мстислав (Скрипник), патріарх Димитрій (Ярема), а нині її очолює Блаженніший митрополит Мефодій (Кудряков).
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X