Новини
11.01.2005 Цьогорічне Різдво Христове поєднало Схід та Захід України

В Україні тривають Різдв'яні свята. Особливий успіх має всеукраїнська акція «Різдво разом», яка була підтримана тисячами мешканців західних областей, що були занепокоєні спробами штучного поділу України.

Серед гостей західноукраїнського Львова нині є і артисти ансамблю танцюристів «Жарт» з містечка Кривий Ріг, Дніпропетровської області. Одна з учасниць дніпропетровського ансамблю Галина Бурлак висловила задоволення з приводу цьогорічних свят.
Галина Бурлак:
«Ми побачили дуже гарний Святий вечір, чудовий вертеп. Ми були в Українському Католицькому університеті. Вони нас приймали. Вразило те, що традиції збережені.
У нас, у Кривому Розі, нині ще немає настільки гарних свят.
Наші дітки виступали у Католицькому уніерситету. Співали там та виступали. Мені здається, що ми сподобалися глядачам.
Ми вивчили колядки. Тепер ми знаємо що таке вертеп і як ним ходити, як святкувати Різдво».
Галина Бурлак з ансамблю танцюристів «Жарт» (м.Кривий Ріг) назвала Різдво 2005 року особливим. На її думку, завдяки акції «Різдво Разом» народ України відчув себе єдиним.
Чимало для прийому гостей зі Східних та Південних областей України у Львові зробили активісти Організації українських патріотів, яку очолює Ганна Семенюк. Більше тисячі студентів та школярів з Кривого Рогу, Полтави, Кіровограда, Донецька, Одеси, Криму приймали в українському Католицькому університеті та Національному університеті імені Івана Франка. Вони організували культурну программу, дозвілля, виїзд до Карпат, відвідини старовинної Львівської ратуші, з якої була нагода побачити святкове місто.
За словами голови Організації українських патріотів Ганни Семенюк, найбільше гостей все таки приїхали до своїх друзів у Львові та інших західноукраїнських міст власними силами.
Ганна Семенюк:
«Це єднання Заходу і Сходу є чимось надзвичайним. Це є продовженням душі майдану. Цей дух пошириться цілою Україною.
Сепаратиські заяви не мають жодного грунту, бо народ є разом у біді та святі».

Тим часом, 22 грудня у Миколаєві, з ініціативи крайової організації Народного Руху України, буде проведений конкурс вертепів. Переможці отримають нагороди, подарунки. А лідер миколаївського крайового НРУ Юрій Діденко зустрів Різдв»яні свята у Вінницькій області.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X