Новини
15.01.2005 Сьогодні вранці Ющенко взяв участь в освяченні відтвореної церкви Різдва Христового на Подолі

У п’ятницю, 14 січня, Віктор Ющенко взяв участь в освяченні відтвореної церкви Різдва Христового на Подолі. В своєму короткому виступі Ющенко наголосив на тому, що "сьогодні українцям слід говорити не лише про єднання в кордонах держави, а й про єднання духу, історії та світоглядних цінностей".


Говорячи про історію церкви Різдва Христового Ющенко наголосив, що "цю сторінку історії, як і багато інших, пробували знищити з нашої пам’яті. Адже те, що не збережене, не може стати історією". Ющенко нагадав, що в 1861 році у цій церкві відспівували покійного Тараса Шевченка.


Наприкінці виступу Віктор Ющенко подякував усім причетним до відновлення церкви. Від нього, а також від імені Володимира Литвина і Олександра Омельченка храму було подаровано три старовинні ікони: "Божої Матері", "Святого Миколая Чудотворця" і "Вознесіння Ісуса Христа".

Храм освячував Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

На освяченні церкви також були присутні київський міський голова Олександр Омельченко та народні депутати Іван Плющ, Юрій Бойко, Петро Ющенко, Станіслав Сташевський і Віталій Майко.

razom.org.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X