Новини
15.01.2005 Регіони, “есдеки” та православні...

ЗАМОВНИКАМИ потягів, які впродовж першого-другого турів виборів президента курсували Україною, були облорганізації СДПУ(о) та “Регіонів України”, овідомила “Українська правда”.

Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит народного депутата Миколи Томенка про формування спеціальних поїздів під час президентської кампанії, повідомляє прес-служба депутата. У ній йдеться, що вона установила: “в жовтні-грудні 2004 року Південною, Одеською, Південно-Західною, Придніпровською та Донецькою залізницями було призначено 125 додаткових поїздів різноманітних маршрутів сполученнями у межах України”.

За експлуатацію цих потягів сплачено 10 мільйонів 606 тисяч гривень, а “замовниками і платниками виступали обласні відділення Партії регіонів, Соціал-демократична партія України (об’єднана), православні об’єднання, підприємства тощо”.

Як відомо, одним із засобів масової фальсифікації виборів у першому та другому турах було перевезення відкріпників зі сходу України на захід. Їх перевозили спецпотяги “Укрзалізниці”. Перед переголосуванням другого туру виборів 26 січня начальник штабу Януковича Тарас Чорновіл скаржився на те, що “Укрзалізниця” відмовила їм у наданні спецпотягів для доставки спостерігачів.

Т.Д.
gazeta.lviv.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X