Новини
18.01.2005 Вірні УПЦ КП повернули собі ледве не втрачений храм в Одесі

  Близько 5 місяців тривали суперечки між вірними Української Православної Церкви Київського Патріархату та Російської Православної Церкви (за кордоном) за храм Юрія Переможця в Одесі. Після переходу до РПЦ (з) колишнього диякона УПЦ КП Анатолія Коренькова вірні УПЦ КП та Його Преосвященство, єпископ Одеський і Балтський УПЦ КП, Владика Яків не мали можливості зайти до власного храму. Вхід до храму блокували молоді люди, які представлялися активістами організації «Братство».
  Вірні УПЦ КП та Владика Яків постійно молилися за повернення храму. Була подана скарга до суду, заяви протесту до обласної прокуратури.

Перша Служба Божа після повернення храму Юрія Переможця вірним УПЦ КП

  За словами єпископа Одеського і Балтського, Владики Якова:  «Ставлення з боку правоохоронних органів Одеси до вимог православних українців змінилося одразу після перемоги на виборах Президента України – Віктора Ющенка».
  Владика Яків вже відправив Службу Божу у поверненому храмі Юрія Переможця.
На сайті РПЦ (з) в Одесі повернення храму Юрія Переможця віруючим УПЦ КП назвали «захопленням» і звинуватили у згаданих подіях Голову Одеської обласної держадміністрації Сергія Гриневецького.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X