Новини
19.01.2005 В Одесі христианські церкви прагнуть до єдності і миру в Україні

18 січня Римсько-Католицька Церква в Одесі стала ініціатором тижня щоденних молитов за єдність христиан і українського суспільства.  З цієї нагоди у Кафедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці проведена спільна молитва духівництва та пасторів різних христианських церков.

Серед працівників засобів масової інформації, які цього дня прийшли до Кафедрального Собору, було поширене звернення Духовної Ради христианських конфесій Одеси і Одеської області до Віктора Ющенка. Автори звернення привітали лідера блоку «Наша Україна» з перемогою на виборах Президента України.
«Ви були обрані на найвищу посаду у незвичайний спосіб. Цьому передували масові фальсифікації волевиявлення народу, що призвело до протестів народу України. Ці великі  вартості, право людини вільно обирати, своїми коріннями  сягають біблійної  правди і стали  наріжним каменем «помаранчнвої революції».
Попереду Вас і Вашу команду чекає важка праця – чи не найбільш важка  ніж Ваш шлях до перемоги.  Багато слід змінити в країні і це робиться не за один день.  Вас чекає також випробування владою, яке у сучасній Україні мало хто був спроможний пройти гідно», йдеться у зверненні.
Духовна Рада христианських конфесій  Одеси і Одеської області звернулася до мешканців міста з проханням недовіряти чуткам про переслідування віруючихз різних конфесій у разі перемоги на виборах Президента України Віктора Ющенка. Духовна Рада наголосила на готовності і далі не втручатися у політичне життя країни і закликала до зміцнення єдності христиан в Одесі.
Згадані звернення підписали  єпископ Одесько-Симферопольський Римсько-Католицької церкви  Броніслав Бернацький, єпископ Одеський і Балтський УПЦ Київського Патріархату, Владика Яків (Макарчук),  пастор Об»єднаної української методистської Церкви «Святий шлях» Петро Мартьянов, керівник місії «Добрий самарянин» Олександр Чернега, голова Євангелічного альянсу Одеси Валерій Зленський, секретар Одеської і Балтської єпархії УАПЦ, отець Володимир Клебан та інші. Всі вони були присутні на спільній молитві у Кафедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці РКЦ за єдність христиан та українського суспільства. 
У своєму зверненні до присутніх єпископ РКЦ Броніслав Бернацький  наголосив, що до єдності всіх христиан прагнуть ті хто має добру волю.
«На цій любові Божій маємо будувати наше христианське життя. Тому сьогодні розпочинаємо Тиждень молитовного прохання про єдність навколо Ісуса Христа. Він є наша дорога правди і життя».
Далі слово мали єпископ Німецької Євангелічної Лютеранської Церкви в Україні, доктор Едмунд Ратц, священик Одеської і Балтської єпархії УПЦ Київського Патріархату, отець Теодор Оробець та інші почесні гості.
У Кафедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці Римсько-Католицької Церкви  до пізнього вечора 18 січня триває молитва за єдність христиан і українського суспільства.

Ігор Столяров 
Одеса

Фоторепортаж

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X