Новини
05.02.2005 Ю. Тимошенко поставила питання віри на першому місці

КИЇВ — Кандидат на Прем'єр-міністра України Юлія Тимошенко представила у Верховній Раді України Програму діяльності уряду, яка має назву „Назустріч людям”. Перший розділ програми називається „Віра”. Передусім, за словами Ю. Тимошенко, треба у суспільстві відродити справжню віру в Бога.

Юлія Тимошенко вважає, що треба переглянути статус духовної освіти і надати їй державне визнання, „аби вона стала рівною серед усіх освіт”. „Україна ніколи не стане з колін, поки не стане на коліна перед Богом”, – наголосила лідерка БЮТу.

Також у суспільстві має бути віра в країну. „Уряд має дати такі стандарти життя, яким будуть заздрити найзаможніші країни світу”, – наголосила Тимошенко. За її словами, треба народити у людини віру у саму себе.

Кандидат у прем'єри Юлія Тимошенко у випадку обрання має намір створити в Україні рівні умови для діяльності всіх релігійних організацій.

„Кабмін також буде налагоджувати конструктивне співробітництво держави й релігійних організацій, неухильне дотримання принципу відділення держави від церкви”, – сказано у програмі.

Її автори обіцяють також „створення державою рівних умов для діяльності релігійних організацій”.

ВРУ підтримала кандидатуру Ю. Тимошенко, проголосувавши "за" 373-ма голосами.

http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/show/1604/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X