Новини
12.02.2005 Стрітення на території Духа

“Від Різдва до Великодня, від Великодня до Різдва” співатимуть тепер учасники української “Майстерні пісні” та польської Schola Teatrum Wegajty в спільному проекті під символічною назвою “Собор”.


Звучатимуть давні духовні напіви візантійського та латинського обрядів, зустрічатимуться різні культури, різні світи, Орієнт та Окцидент. А розпочнеться проект символічно – під свято Стрітення. Уже в неділю, 13 лютого, о 15 годині колективи виступатимуть у вірменському соборі Успення Пресвятої Богородиці, а того ж дня о 18 годині – в греко-католицькому соборі Архістратига Михаїла. На саме Стрітення, 15 лютого, відбудеться зустріч-концерт в Органному залі.

Як розповіла “Газеті” одна з ініціаторів і виконавиць проекту львівська актриса та музикант Наталка Половинка, “Собор” фактично продовжує ідеї “Ірмосу” (попередньої великої роботи “Майстерні пісні”). Його початок невипадково присвячений саме Стрітенню: зустрічі Старого і Нового, зими та весни, прощання з колядою і початком веснянкового циклу. Адже “Собор” також покликаний здійснити символічну зустріч на території Духа.

До речі, акції проекту “Собор” триватимуть упродовж року у формі різноманітних зустрічей, концертів, майстерень і навіть цілого міні-фестивалю.

Л.М.
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/02/11/2577/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X