Новини
13.02.2005 „У Церкві є тільки один Президент на усі століття – Ісус Христос, Бог”, – наголошує Віктор Ющенко

ДОНЕЦЬК — Одне з питань, які обговорювалися на зустрічі Президента України Віктора Ющенка з місцевою владою під час його приїзду 10 лютого до Донецька для представлення нового губернатора області, було питання про міжконфесійні відношення, а також стосунки Церкви та держави, – повідомляє „Християнська Україна сьогодні”.

Президент України ясно виклав свою позицію: ”Дивно виглядає, коли мова йде про те, що хтось якісь церкви буде підтримувати, а якісь буде закривати. На яких підставах? Чому ми з церкви починаємо робити політику? Побійтеся Бога! Для чого ви священиків, парафіян так принижуєте? Хіба ви не розумієте, що в Церкві є тільки один Президент на усі століття – Ісус Христос, Бог? Іншого Президента в Церкві немає – ні „жовтогарячого”, ні „біло-блакитного”. Навіщо ми ображаємо Церкву, віру, святих отців? Для чого ми це робимо?

Коли до мене підійде священик, я не буду запитувати: „Якої Ви, отче, конфесії?” Мене це не цікавить. Єдине, що я зроблю – це попрошу його благословення. Я хочу, щоб ви це сприйняли, як позицію з перших вуст, і не розповідали байки віруючим”.

http://www.wolua.org/news.php?id=384
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;4592/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X