Новини
15.02.2005 Римо-католики України збирають підписи про заборону практики абортів

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – „Аборт – це тоталітарна, людиноненависницька дія, яка означає привласнення людиною права визначати кому жити, а кому вмерти”, – саме про це прагнуть нагадати всій Україні римо-католики Кам’янець-Подільської єпархії РКЦ в Україні. З благословення єпископа-ординарія Леона Дубравського в парафіях поширений текст листа-звернення до Президента України Віктора Ющенка, Верховної Ради та Кабінету Міністрів із закликом заборонити практику абортів в Україні, – повідомив 10 лютого „Католицький медіа-центр”.

”...Право кожної людини на життя заперечується статтею 50 („Добровільне ШТУЧНЕ переривання вагітності”) Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров'я” від 19. 11. 1992 р. ( № 2802-12). Відповідно до цієї статті в Україні дозволено безперешкодне проведення аборту до 12-го тижня вагітності, а від 12-го до 28-го тижня вагітності аборт дозволяється „за соціальними та медичними показниками”.

...Аборти мають негативні демографічні, репродуктивні, соціокультурні і зрештою економічні наслідки.

Президент України своїми указами від 24.05.2000 (№717/2000) та 26.03.2001 року ( № 203/2001) ввів у дію „Основні напрямки соціальної політики на період до 2004 року" та Національну програму „Репродуктивне здоров'я 2001-2005” відповідно, у яких наголошено на необхідності здійснити низку заходів для зменшення кількості абортів.

Ми вважаємо, що це позитивний крок для забезпечення невід'ємного права кожної людини (дорослого, дитини і щойно зачатої людини в лоні матері) на життя.

Ми звертаємося до Вас із наполегливим проханням здійснити наступний крок для забезпечення права кожної людини на життя: заборонити в Україні практику абортів, яка є аморальною, злочинною і такою, що суперечить заповіді „Не убий!” та Конституції України”, – йдеться у зверненні.

http://www.catholicmedia.org.ua/ukr/index_u.html
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;4613/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X