Новини
16.02.2005 УАПЦ на Одещині має нові нагороди   Делегація Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, на запрошення Блаженнійшого Митрополита Мефодія, відвідала Київ.
За дорученням митрополита Мефодія у райцентрі Макарів, Київської області – у храмі УАПЦ відправлена Служба Божа. Молитви до Бога, разом з парафіянами, звершували отець Володимир Клебан та диякон Олександр.
  У храмі Івана Хрестителя, вже у Києві, відбулася зустріч з Блаженнійшим митрополитом Мефодієм. Тут були присутні представники Соломенської райдержадміністрації Києва.
  За внесок у розвиток духовної семінарії та Української Автокефальної Православної Церкви на Одещині – ректор семінарії, отець Володимир Клебан нагороджений орденом Святого Князя Володимира третього ступеня.
За наукову роботу з організації учбового процесу семінарії Одеської і Балтської єпархії – проректор пан Олексій Євтушенко так само був нагороджений орденом Святого Князя Володимира третього ступеня.
  Нагородження висвітлювали київські засоби масової інформації.
  Одеська делегація поінформувала Митрополита  Мефодія про розвиток єпархії, навчальний процес у семінарії, про місійну роботу серед військових частин Збройних Сил України і таке інше.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X