Новини
18.02.2005 Чудотворну ікону вшановують паломники з різних куточків Одещини   Щоденні молитви за мир в Україні, за порятунок душ, прощення гріхів всіх православних христиан лунають біля чудотворної ікони Матері Божої Касперівської матері Божої у храмі Воскресіння Христового, що у селі Жовтень, Біляївського району, Одеської області. Молитви  звершують студенти духовної семінарії Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.
  Парафіяни храму так само особливо шанують ікону Матері Божої, замовляють у храмі молебні за різні потреби.
  За словами секретаря Одеської і Балтської єпархії УАПЦ, отця Володимира Клебана: « двері храму Воскресіння Христового щодня відкриті для паломників які приходять до ікони Касперівської ікони Матері Божої з різних куточків України. Вістка про силу ікони розійшлася далеко за межи Одеси.
  Бачив коли до храму, для молитви біля ікони Матері Божої, паломники приїздять вже кілька разів. Перший раз – самотні, а потім і цілими сім’ями до нас приходять».
  Свої прохання про молитви, кожен з читачів нашого інтернет сайту, може надсилати у листах. Адресу маєте у розділі ЛИСТУВАННЯ.
  Ми не залишимо без уваги жодного прохання про молитви.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X