Новини
23.02.2005 В Одесі вшанували пам’ять Патріарха Йосифа Сліпого

  З ініціативи Одеського і Кримського екзархату  Української Греко-Католицької Церкви в Одесі  проведена наукова академія  присвячена 113 річниці від дня народження Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого. Програма урочистостей мала назву: «До смерті вірний Христові і Церкви віру зберіг».
  З нагоди наукової академії  Преосвященнійший Владика Василь Івасюк, Екзарх  Одесько-Кримський УГКЦ, у підвальній каплиці Римсько-католицького костелу Пресвятої Богородиці,  відслужив Архиєрейську Літургію.
  Владика Василь, пізніше, вступним словом, відкрив і наукову академію. Далі слово мали отець Олександр Чумаков, кандидат філософських наук, катехитка Наталка Веселаго, аспірантка Одеського національного університету Тетяна Чернега.
  Досить цікавою була і доповідь почесного гостя наукової академії в Одесі – директора Інституту історії церкви Українського Католицького Університету  п.Олег Турій. Його виступ мав тему: «Історичний опис  особистості Патріарха в часі переслідування  Церкви».
  Наукову академію відвідав і священик Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, отець Михайло Кушнір. 
  «Важливість цієї академії в Одесі полягає у тому, що Патріарх Йосиф Сліпий справді є Архипастирем Церкви Христової. Історія його життя довела, що він справді страждав за свою Церкву, за український народ. Він навчає нас не лише власними словами, але і життям.
Важливо згадувати про таких видатних особистостей», сказав єпархіальній  прес службі УАПЦ отець Михайло.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X