Новини
25.02.2005 УАПЦ в Одесі опікуватиметься хворими на СНІД Секретар Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, отець Володимир Клебан мав зустріч та плідну розмову з капеланом Євангелічного альянсу церков Одеси Олександром Філіпповим.
Отця Володимира поінформовано про постійну місійну діяльність капелана Олександра, який опікується ВІЛ інфікованими та хворими на СНІД.  Ухвалене спільне рішення про залучення до цієї справи і духівництва УАПЦ.
Планується, що у нещодавно відремонтованому лікувальному комплексі для хворих СНІДом існуватиме місце де пацієнти матимуть можливість зустрічатися з духівництвом різних христианських конфесій. Тут лунатимуть постійні молитви за зцілення недужих та прощення їхніх гріхів.
Одеська і Балтська єпархія передала капелану Олександру Філіппову ікону, яка незабаром займе постійне місце у лікувальному центрі для ВІЛ інфікованих в Одеській області.
Це велична ікона Спасителя.
Досягнута домовленість, що священики УАПЦ постійно опікуватимуться хвирими на СНІД в регіоні.
Після плідної розмови капелан Олександр оглянув храм Воскресіння Христового, вшанував православні святині. Гостя було ознайомлено і з приміщеннями та навчальними здобутками єпархіальної духовної семінарії.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X