Новини
26.02.2005 Коли нарешті українські моряки відчують свою захищенність?

На розвиток домовленостей, досягнутих під час підписання Меморандуму про співробітництво між Генеральним консульством України в Нью-Йорку і Центром із захисту прав моряків (м. Нью-Йорк) у вересні минулого року, 24 лютого 2005 р. в Нью-Йорку розпочав роботу семінар з питань захисту прав моряків - громадян України.

Окрім співробітників Центру із захисту прав моряків і Генконсульства України в Нью-Йорку у семінарі беруть участь головний радник з морських питань МЗС України В"ячеслав Лузін, українські дипломати з посольств у Вашингтоні та Оттаві, генеральних консульств у Сан-Франциско і Чикаго.

У вітальному слові до учасників семінару Генеральний консул України в Нью-Йорку Сергій Погорельцев і директор Центру із захисту прав моряків Дуглас Стівенсон зазначили, що підписання Меморандуму про співробітництво між Центром і Генконсульством у вересні минулого року, а також цьогорічний семінар є яскравим прикладом поєднання можливостей державної та неурядової установ задля досягнення спільної мети із захисту прав людини.

У ході семінару, що триватиме три дні, його учасники обміняються досвідом з вирішення проблемних питань, пов"язаних з роботою українських моряків на суднах під іноземними прапорами, обговорять можливі шляхи удосконалення консульського захисту українських громадян за кордоном.

Центр з захисту прав моряків є міжнародною неурядовою організацією, яка опікується проблемами моряків, зокрема надає безкоштовні юридичні консультації, забезпечує послугами професійних адвокатів, є активним учасником конференцій та семінарів, що проводяться під егідою Міжнародної морської організації та Міжнародної організації праці.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X