Новини
01.03.2005 Керівники християнських Церков України обговорили актуальні питання державно-конфесійних відносин

  КИЇВ – 25 лютого 2005 року в Києві відбулася чергова зустріч керівників та повноважних представників християнських Церков України. Учасники зустрічі обговорили низку питань, пов’язаних з державно-конфесійними взаєминами в Україні та окреслили подальші кроки щодо співробітництва Церков та релігійних організацій в напрямку захисту життя людини. Було узгоджено питання про прийняття до складу Наради представників християнських Церков України Української Православної Церкви (Московського Патріархату) та Всеукраїнського Союзу об’єднань євангельських християн-баптистів (ВСОЄХБ), – повідомили в Інституті релігійної свободи.

  У зустрічі взяли участь представники Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви в Україні, Церкви християн віри євангельської України, Всеукраїнського Союзу об’єднань євангельських християн-баптистів, Української Християнської Євангельської Церкви, Братства незалежних церков та місій євангельських християн-баптистів та Української Лютеранської Церкви.

  Нарада представників християнських Церков України була утворена у грудні 2003 року. На даний момент до складу Наради представників християнських Церков України, крім УПЦ (МП) та ВСОЄХБ, входять: Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Греко-Католицька Церква, Римо-Католицька Церква в Україні, Церква християн віри євангельської України, Українська Християнська Євангельська Церква, Братство незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів та Українська Лютеранська Церква.
  http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;4731/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X