Новини
03.03.2005 УАПЦ в Одесі вважає, що влада перетворила Спасо-Преображенський Собор у духовну пустелю

  Виконуючий обов’язки секретаря Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, отець Володимир Клебан засудив дії тих одеських міських чиновників, які примушують місцевих підприємців спонсорувати відновлення Спасо-Преображенського Собору.
  Знищений комуністичним режимом Собор нині відновлюють на «добровільні пожертви всіх одеситів».
  «Писні ікони, золото, срібло... Все це не головне у Спасо-Преображенському Соборі, який перетворили на духовну пустелю.
Від примусового нічого не матимемо доброго. На такі справи повинна бути лише добровільна ініціатива і воля Господня, наповнення Святого Духу...»
- вважає отець Володимир.
  Він  переконаний, що нинішня Одеська міська влада швидше за все не прислухається до пропозицій багатьох громадських організацій щодо необхідності встановлення почергових Богослужінь духівництва різних конфесій у Спасо-Преображенському Соборі.
«В Одесі відчуваємо міцний союз міської влади і митрополита УПЦ Московського Патріархату, Владики Агафангела. Більшість місцевих ЗМІ доброзичливо висвітлює місійну діяльність лише Московського Патріархату...» - сказав о. Володимир
Отець Володимир Клебан висловив думку, що духівництво УПЦ МП «незаконно захопило Спасо-Преображенський Собор в Одесі».
Дотепер  про необхідність почергових Богослужінь у Соборі говорили і вірні УПЦ КП в Одесі, представники «Українського Братства», «Громадянського виконкому».

Ігор Столяров

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X