Новини
08.03.2005 На зустрічі у Одеській облдержадміністрації порушували духовні питання... Голова Одеської обласної державної адміністрації Василь Цушко провів першу зустріч з лідерами різноманітних жіночих громадських організацій. Учасники заходу визначили значне коло питань, які планується вирішувати спільно з владою.
Активістка обласної організації Христиансько- Демократичної партії  Галина Могильницька закликала Голову обласної державної адміністрації звернути увагу на питання духовності, сприяти становленню Українських православних Церков та закликала відродити обласний Центр української культури і сприяти видавництву української дитячої книжки.
Галина Могильницька:
«Попередня державна адміністрація проводила конкурс на кращу книжку для дітей. Це дуже потрібна справа. Але, я б хотіла запропонувати щоби це не був конкурс виданих книг. Для того щоби видати дитячу книжку сьогодні слід мати 15 – 20 тисяч гривен. У мене особисто є у рукописі три дитячі книги. Одна з них вкрай необхідна вчителям, вихователям і дітям. Але, коштів я не маю.
Це питання є серед найактуальніших».
 
Галина Могильницька стурбована фактами приватизації майна, яке нині має УПЦ Московського Патріархату в Одеській області.
«Таким чином наша ж власність стає приватною і наче не належить Україні.
Я не знаю скільки є ще у нас не приватизованих храмів з земельними наділами навколо них, але це питання нашого майбутного, наших нащадків.
Може статися так, що приміром завтра одну з наших чудотворних ікон вивезуть будь куди і ми не маємо права вимагати її повернення.
Це дуже важливе питання, яке має стояти на порядку денному.
Я не виступаю проти існування церков Московського Патріархату, але проблема нашого національного скарбу має нас турбувати»,
сказала Галина Могильницька.
У заключному зверненні до присутніх на зустрічі Голова Одеської обласної державної адміністрації Василь Цушко закликав жіночі організації регіону об»єднати зусилля у справі боротьби з поширенням СНІДу та туберкульозу в регіоні. 
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X