Новини
29.08.2004 Про Місійну працю для моряків в Одесі знають і у США    Екуменічну каплицю Святого Архистратига Михаїла відвідав журналіст зі Сполучених Штатів Америки.
Один з відомих працівників українського відділу радіостанції Голос Америки Юрій Саєвич мав тривалу бесіду з керівником Місії морякам в Одесі Олександром Сорокіним.
Юрій Саєвич тривалий час був ведучим телевізійної програми „Вікно в Америку”, а нині працює в українській редакції радіо Голос Америки. Він з великим зацікавленням вислухав інформацію про діяльність Місії морякам в Одесі, про спільну роботу, на користь моряків, з боку духівників-капеланів різних християнських церков.
   За словами пана Сорокіна, українським морякам чимало допомогли у Центрі захисту прав мореплавців у Нью-Йорку. Налагоджено відповідну співпрацю з українськими урядовими структурами.
   При екуменічній каплиці в Одесі нині працює і центр де моряки мають можливість пограти у більярд та шахмати, безкоштовно скористатися послугами Інтернету, попити кави чи чаю, просто відпочити і порозмовляти з волонтерами.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X