Новини
10.03.2005 Кобзаря вшанували в Одесі.

  З нагоди 191 річниці від дня народження Тараса Шевченка 9 березня в Одесі проведені різноманітні заходи. Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам»ятника Кобзарю.
З представниками влади до пам»ятника Кобзарю прийшли активісти різноманітних громадських організацій, політичних партій. Квіти  принесли і від Одеського і Симферопольського Екзархату Римсько-Католицької Церкви.
  «Тарас Шевченко є генієм нашого народу, який є прапором цілої історії українського народу.
Благодать Божа прийшла до народу України через цю особу. І вона діє. Тому ми хочемо вшанувати пам»ять, помолитися за його душу». Так сказав радник єпископа РКЦ Броніслава Бернацького, отець Юрій Нагорний.
Цього ж дня панахиду за, світлої пам»яті, Тараса Шевченка відправили і у храмі Воскресіння Христового Одеської і Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви. Її відслужив отець Володимир (Клебан).
  Серед учасників урочистостей був і відомий в Одесі публіцист, колишній політичний в'язень Василь Барладяну. На його думку, «України, про яку мріяв Кобзар, народ ще не здобув, навіть після перемоги Віктора Ющенка».
Василь Барладяну:
  «Щоб зрозуміти покликання христианства слід досліджувати Писання. Щоб зрозуміти ким був Шевченко слід досліджувати його творчість. Не доростати до Шевченка, бо це неможливо, а стати дійовою часткою того до чого він закликав».
9 березня квіти шани до пам»ятника Кобзарю поклав і голова Одеської обласної держадміністрації Василь Цушко. Він взяв участь і у проведеній в обласному центрі науково-практичній конференції «Шевченко – пророк українського народу».

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X