Новини
18.03.2005 Президент запросив до Києва Вселенського Патріарха Варфоломія

За дорученням Президента України Віктора Ющенка Державний секретар Олександр Зінченко 15 березня відвідав Стамбул, де зустрівся зі Вселенським Патріархом – Главою Материнської Церкви Христової Варфоломієм, – повідомив „ForUm” з посиланням на прес-службу глави української держави.

Зінченко передав Патріархові особисте послання глави Української держави, у якому висловлюється вдячність за постійну увагу і прихильність до України, а також запрошення відвідати Київ. При цьому Державний секретар підкреслив, що Вселенський Патріарх і його Церква користуються в Україні незаперечним авторитетом і глибокою повагою.

Патріарх Варфоломій, у свою чергу, підкреслив своє особливе ставлення, з глибокою повгою та симпатією, до України й українського народу. Він повідомив Зінченка про готовність до регулярних особистих контактів із Президентом України.

Співрозмовники відзначили важливість створення державою умов для гармонічного розвитку всіх конфесій і Церков в Україні, а також її особливу роль у процесі становлення і утвердження міжконфесійного миру.

У ході зустрічі обговорювалися також інші актуальні питання церковного і світського життя. Очолювана Зінченком українська делегація одержала Благословення від Вселенського Патріарха на добрі справи в ім'я України.


http://rus.for-ua.com/news/2005/03/16/140832.html

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;4856/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X