Новини
22.03.2005 Учасники Львівського єпархіального собору УАПЦ сподіваються, що Вселенський Патріарх допоможе об’єднати Православ’я України

ЛЬВІВ — Учасники 8-го Львівського єпархіального Собору, який проходив 3 березня у Львові за участю делегатів більш, ніж 350-ти релігійних громад Львівської єпархії, звернулися до Віктора Ющенка з проханням закликати Вселенського Патріарха Варфоломія I сприяти об’єднавчому процесу усіх гілок Православ’я в Україні. РІСУ отримала документи Собору 21 березня.

„Соборним рішенням Львівська єпархія УАПЦ вважає за доцільне вказати на єдиний спосіб виходу з ситуації, що склалася в українському Православ’ї та вірного шляху до об’єднання, прийнявши пряме підпорядкування Вселенському Патріархові, так як він єдиний має право надати Автокефалію Українській Церкві як дочірній Церкві через посередництво єрарха з бездоганним авторитетом серед духовенства усіх гілок розділеного Православ’я в Україні, куратора об’єднавчого процесу архиєпископа Скопельського Кир Всеволода (Майданського)”, – йдеться у зверненні.

Учасники єпархіального Собору просять Президента України „звернутися до Вселенського Патріарха Варфоломія з офіційним листом про сприяння об’єднавчому процесу сіх гілок Православ’я в Україні”. Президента також просять посприяти проведенню чергового Помісного Собору УАПЦ у Києві у червні цього року, на якому виробити пакети документів для Всеукраїнського Об’єднавчого Собору всіх гілок Православ’я в Єдину Українську Помісну Православну Церкву.

Собор також прийняв рішення про пряме підпорядкування Львівської єпархії Вселенському Патріархові Варфоломію I та про припинення поминання імені Предстоятеля УАПЦ Митрополита Мефодія в церквах львівської єпархії УАПЦ під час богослужінь. Посередником для управління і спілкування між Вселенською Патріархією і Львівською єпархією УАПЦ проголошений архиєпископ Скопельський Всеволод (Майданський).
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;4893/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X