Новини
23.03.2005 Олександр Зінченко за дорученням Президента України зустрівся з Вселенським Патріархом Варфоломієм

За дорученням Президента України Віктора Ющенка Державний секретар Олександр Зінченко 15 березня відвідав Стамбул, де зустрівся із Вселенським Патріархом – Главою Матері-Церкви Константинопольської Варфоломієм.

О.Зінченко передав Вселенському Патріарху особисте послання Глави Української держави, в якому висловлюється вдячність за постійну увагу та прихильність до України, а також міститься запрошення відвідати з візитом Київ. При цьому Державний секретар підкреслив, що Вселенський Патріарх і Константинопольська Матір-Церква користуються в Україні незаперечним авторитетом та глибокою повагою.

Вселенський Патріарх Варфоломій, в свою чергу, наголосив на своєму особливому ставленні до України і українського народу, заснованому на почуттях глибокої поваги та симпатії. Він повідомив О.Зінченку про свою готовність до регулярних особистих контактів з Президентом України.

Співрозмовники відзначили важливість створення державою умов для гармонійного розвитку усіх конфесій та Церков в Україні, а також її особливу роль в процесі становлення та утвердження міжконфесійного миру.

В ході зустрічі були також обговорені інші актуальні питання церковного та світського життя.

Очолювана О.Зінченком українська делегація отримала благословення від Вселенського Патріарха на добрі справи в ім’я України.

Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X