Новини
26.03.2005 Президент України зустрівся з делегацією Константинопольського Патріархату

КИЇВ — Президент України Віктор Ющенко 24 березня прийняв делегацію Священного Синоду Константинопольського Патріархату – архиєпископа Скопелоського Всеволода (Майданського), який очолює Західну єпархію Української Православної Церкви в США, та єпископа Телміського Іларіона (Рудника), вікарія митрополита Португалії та Іспанії.

Як повідомляє „Інтерфакс” з посиланням на прес-службу глави держави, під час розмови Президент наголосив, що він та його команда вважають, що влада не повинна втручатися у справи Церкви.

„Ми виступаємо за рівність Церков”, – заявив В. Ющенко.

На зустрічі також обговорювалася тема помісної Православної Церкви України і піднімалося питання про необхідність гармонізації міжконфесійних стосунків.

Делегація Константинопольського Патріархату передала Президентові України і українському народові побажання благополуччя й успіхів.

Як повідомлялося, 5 березня В. Ющенко, виступаючи на установчому з'їзді партії „Народний союз „Наша Україна”, висловив впевненість у тім, що в Україні буде створена єдина Православна Церква.

16 березня держсекретар країни Олександр Зінченко зустрівся у Стамбулі з Константинопольським Патріархом Варфоломієм, передавши йому запрошення Президента В. Ющенка відвідати Київ.

http://www.interfax-religion.ru/?act=news&div=2188
http://ww2.yuschenko.com.ua/ukr/present/News/2753/
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;4939/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X