Новини
01.04.2005 При смерті Папа Римський

Він у дуже тяжкому стані, хоча і залишається при свідомості. Святий Отець прийняв останнє причастя і продовжує молитися. Світ молиться за здоров'я особливого Папи, який перевернув уявлення про католицьку церкву та її патріархів. 
У цю хвилину за станом здоров’я Папи по телевізору спостерігають мільйони глядачів у багатьох країнах світу. Тисячі вірних прийшли на площу Святого Петра, аби бути неподалік місця перебування Святого Отця. Кардинали з усього світу з'їжджаються до Ватикану. Прeм'єр Берлусконі закликав співгромадян скасувати всі призначені на п'ятницю маніфестації та тимчасово припинити передвиборну кампанію - в Римі невдовзі вибори до місцевої влади.

Стан здоров’я Папи залишається тяжким, але він при свідомості. Святий Отець вживає антибіотики і перебуває під постійним наглядом п'яти лікарів. Іван Павло Другий відмовився їхати у лікарню і зараз перебуває у своїй резиденції у Ватикані. Вчора увечері Іван Павло Другий прийняв причастя, а сьогодні зранку взяв участь у Службі Божій.

Отець Августин Тенета, відповідальний редактор українських програм "Радіо Ватикан":
- Сьогодні зранку після цієї тяжкої ночі Папа все-таки співслужив Святу Літургію. Хоч він в ліжку, на ложі болю однак він співслужив. Потім Папа собі пригадав, що сьогодні п'ятниця, а це - день, коли Святійший Отець завжди відправляє Хресну Дорогу. Він попросив, щоб йому прочитали всі зупинки Хресної Дороги. Він уважно слухав, молився і хрестився.

Минулого тижня католицький світ святкував Пасху. Через хворобу за довгі роки свого перебування на ватиканському троні Іван Павло ІІ не зміг провести пасхальні урочистості. Пап Римський послав прочанам мовчазне благословення.

Всі державні канали Італії постійно показують фільми про Папу, в тому числі про його перебування в Україні. За словами самого Понтифіка, його найбільше бажання зараз зустрітися з Богом обличчям до обличчя.

Світлана Заліщук, 5 канал 
http://www.5tv.com.ua/newsline/185//5854/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X